Smart har hen over sommeren givet kunderne mulighed for nye farvetilvalg til tridioncelle og paneler. Dertil er der kommet 2 nye fælge i programmet.
Tridioncellens farve er nu suppleret, så kunderne ud over sort, sølv og hvid kan tilkøbe farverne jupiterrød eller antracitgrå.
Panelerne, der definerer smartens farve, kommer nu også i en flammegul, som minder meget om den farve vi har set på edition city flame.
Sortimentet af fælge er blevet udvidet med 2 nye. Den ene slags er en hvidlakeret 9-egeret 15” alufælg med dimensionerne 155/60 R 15 foran og 175/55 R 15 bag på.
Den anden er en 15” 3-dobbeltegeret alufælg med dimensionerne 175/55 R 15 foran og 195/50 R 15 bag på. Disse forventes at kunne leveres fra 21. oktober 2013.
Vi har 8 gæster og ingen medlemmer online
Er du ny bruger på smartmani.dk og vil du gerne have en konto? Du kan registre dig ved at bruge "Registrer" under loginboksen, eller du kan registrere dig ved at logge ind med din facebook-konto.